Skip to content

BMW Club Twente meeting Verslag van 2022

bct-meeting-1

Het idee

Vanaf de oprichting van BMW Club Twente was er al een wens om binnen onze club een Meeting te organiseren. Deze wens leefde bij de meerderheid van onze leden. Een van deze leden, Rick, had het idee om de meeting te organiseren op de parkeerplaats bij de Familie Boenders, in de volksmond ook wel bekend als het Wapen van Beckum. De van oorsprong herberg (1895) is in de loop der eeuwen uitgegroeid tot een imposante Saksische boerderij. Historisch besef wordt gecombineerd met een moderne entree, een Engelse tuin en diverse open haarden. De terrassen met waterpartijen, lokken niet alleen de aanwezige gasten maar ook voorbijgangers. Het herkenbare Wapen is terug te vinden in de huisstijl.

Stoute schoenen

Rick heeft samen met Ronnie de stoute schoenen aangetrokken om bij de Familie Boenders een afspraak te maken. Tijdens het eerste gesprek werd al snel duidelijk dat er voor onze club een opening lag om de helft van de parkeerplaats te mogen gebruiken voor de BMW Club Twente meeting, waarbij zij een verwachting hadden uitgesproken over de aantallen auto’s of leden die dit evenement zouden bezoeken. Zij konden toen alleen nog maar dromen van een grote opkomst, de dag zelf heeft deze dromen erg overtroffen.

Tijdens de algemene ledenvergadering van onze club delen Rick en Ronnie informatie over de meeting en wordt er een team van clubleden (vrijwilligers) samengesteld om de meeting meer gestalte te geven. Bij de eerste bijeenkomst van vrijwilligers zijn er allemaal vragen zoals, hoe gaan we het parkeerterrein inrichten, wie is er verantwoordelijk voor het leiden van het verkeer en welke partners nodigen we uit? Met al deze vragen zijn we als team van 10 leden aan de slag gegaan. 

bct-meeting-3
bct-meeting-16

Promotie

Als club hebben we een aantal spandoeken en flyers laten maken om reclame te maken voor onze meeting. Daarnaast werden ook kleine ideeën ingewilligd en gedeeld via onze sociale-mediakanalen. Zo werd er een grabbelton met twee auto-onderdelen geregeld waarbij de winnaar naar huis zou gaan met een BMW schaalmodel. Daarnaast was er een show and shine contest, waarbij er drie winnaars naar huis konden gaan met een mooie bokaal. En verder zijn er een aantal partners gekomen waarbij je voor een gereduceerde prijs gebruik kon maken van hun diensten.

Naast het plaatsen van de spandoeken en het promoten via onze sociale-mediakanalen hebben wij ook de flyers uitgedeeld op verschillende meetings en wanneer we een mooie auto in het wild tegen kwamen. Ook hebben we de meeting onder de aandacht gebracht bij andere officiële clubs, dit resulteerde in een grote aanmelding van onder meer onze Duitse vrienden BMW Club Underground. Maar nog steeds was het moeilijk inschatten hoeveel voertuigen wij zouden mogen verwelkomen, het weer speelt hier natuurlijk ook een factor in en daar hebben we helaas geen invloed op.

Meetingday

De bewuste zondag 12 juni 2022, waren we al vroeg aanwezig met het team vrijwilligers op de parkeerplaats van de Familie Boenders om de verschillende standjes en vlaggen op te bouwen. Ook de eerste sponsoren melden zich bij de poort, zodat ook zij hun standjes konden opbouwen. Het beloofde die dag supermooi weer te worden. Hoewel onze berichten veel mensen wisten te bereiken, hadden we nog steeds geen idee hoe groot de meeting zou worden. De eerste BMW-liefhebbers rijden al ruim voor openingstijd het parkeerterrein op, waarbij een groep kinderen erg enthousiast foto’s nemen van alle mooie BMW’s. Rond de openingstijd van onze meeting hebben we al bijna de halve parkeerplaats gevuld. Onze wens was hiermee al geslaagd, niet wetende dat die zondag nog veel drukker zou worden.

Kort na de opening werd het enorm druk, waarbij de vrijwilligers uiteindelijk de gehele parkeerplaats moesten inzetten om alle BMW-liefhebbers een plekje te geven. Wanneer je dan de verschillende bezoekers verwelkomt en veel verschillende BMW’s, van jong tot oud mag aanschouwen, dan weet je dat deze dag een succesvolle dag is geworden. Verschillende Duitse BMW-liefhebbers vragen bij het oprijden van de parkeerplaats wat de entree kost. Als je dan aangeeft dat de entree vrij is, zie je ze enthousiast reageren. Vanwege het overweldigende aantal bezoekers moest er gebruik gemaakt worden van de parallelweg en tevens de parkeerplaats bij de kerk, totdat er ruimte ontstaat op de parkeerplaats, dit i.v.m. vertrekkende bezoekers.

bct-meeting-5

Het idee

Vanaf de oprichting van BMW Club Twente was er al een wens om binnen onze club een Meeting te organiseren. Deze wens leefde bij de meerderheid van onze leden. Een van deze leden, Rick, had het idee om de meeting te organiseren op de parkeerplaats bij de Familie Boenders, in de volksmond ook wel bekend als het Wapen van Beckum. De van oorsprong herberg (1895) is in de loop der eeuwen uitgegroeid tot een imposante Saksische boerderij. Historisch besef wordt gecombineerd met een moderne entree, een Engelse tuin en diverse open haarden. De terrassen met waterpartijen, lokken niet alleen de aanwezige gasten maar ook voorbijgangers. Het herkenbare Wapen is terug te vinden in de huisstijl.

bct-meeting-1

Stoute schoenen

Rick heeft samen met Ronnie de stoute schoenen aangetrokken om bij de Familie Boenders een afspraak te maken. Tijdens het eerste gesprek werd al snel duidelijk dat er voor onze club een opening lag om de helft van de parkeerplaats te mogen gebruiken voor de BMW Club Twente meeting, waarbij zij een verwachting hadden uitgesproken over de aantallen auto’s of leden die dit evenement zouden bezoeken. Zij konden toen alleen nog maar dromen van een grote opkomst, de dag zelf heeft deze dromen erg overtroffen.

Tijdens de algemene ledenvergadering van onze club delen Rick en Ronnie informatie over de meeting en wordt er een team van clubleden (vrijwilligers) samengesteld om de meeting meer gestalte te geven. Bij de eerste bijeenkomst van vrijwilligers zijn er allemaal vragen zoals, hoe gaan we het parkeerterrein inrichten, wie is er verantwoordelijk voor het leiden van het verkeer en welke partners nodigen we uit? Met al deze vragen zijn we als team van 10 leden aan de slag gegaan. 

bct-meeting-3

Promotie

Als club hebben we een aantal spandoeken en flyers laten maken om reclame te maken voor onze meeting. Daarnaast werden ook kleine ideeën ingewilligd en gedeeld via onze sociale-mediakanalen. Zo werd er een grabbelton met twee auto-onderdelen geregeld waarbij de winnaar naar huis zou gaan met een BMW schaalmodel. Daarnaast was er een show and shine contest, waarbij er drie winnaars naar huis konden gaan met een mooie bokaal. En verder zijn er een aantal partners gekomen waarbij je voor een gereduceerde prijs gebruik kon maken van hun diensten.

Naast het plaatsen van de spandoeken en het promoten via onze sociale-mediakanalen hebben wij ook de flyers uitgedeeld op verschillende meetings en wanneer we een mooie auto in het wild tegen kwamen. Ook hebben we de meeting onder de aandacht gebracht bij andere officiële clubs, dit resulteerde in een grote aanmelding van onder meer onze Duitse vrienden BMW Club Underground. Maar nog steeds was het moeilijk inschatten hoeveel voertuigen wij zouden mogen verwelkomen, het weer speelt hier natuurlijk ook een factor in en daar hebben we helaas geen invloed op.

bct-meeting-16

Meetingday

De bewuste zondag 12 juni 2022, waren we al vroeg aanwezig met het team vrijwilligers op de parkeerplaats van de Familie Boenders om de verschillende standjes en vlaggen op te bouwen. Ook de eerste sponsoren melden zich bij de poort, zodat ook zij hun standjes konden opbouwen. Het beloofde die dag supermooi weer te worden. Hoewel onze berichten veel mensen wisten te bereiken, hadden we nog steeds geen idee hoe groot de meeting zou worden. De eerste BMW-liefhebbers rijden al ruim voor openingstijd het parkeerterrein op, waarbij een groep kinderen erg enthousiast foto’s nemen van alle mooie BMW’s. Rond de openingstijd van onze meeting hebben we al bijna de halve parkeerplaats gevuld. Onze wens was hiermee al geslaagd, niet wetende dat die zondag nog veel drukker zou worden.

Kort na de opening werd het enorm druk, waarbij de vrijwilligers uiteindelijk de gehele parkeerplaats moesten inzetten om alle BMW-liefhebbers een plekje te geven. Wanneer je dan de verschillende bezoekers verwelkomt en veel verschillende BMW’s, van jong tot oud mag aanschouwen, dan weet je dat deze dag een succesvolle dag is geworden. Verschillende Duitse BMW-liefhebbers vragen bij het oprijden van de parkeerplaats wat de entree kost. Als je dan aangeeft dat de entree vrij is, zie je ze enthousiast reageren. Vanwege het overweldigende aantal bezoekers moest er gebruik gemaakt worden van de parallelweg en tevens de parkeerplaats bij de kerk, totdat er ruimte ontstaat op de parkeerplaats, dit i.v.m. vertrekkende bezoekers.

bct-meeting-5

succesverhaal

Kortom het was voor ons als BMW Club Twente met alle vrijwilligers een succesverhaal, waarbij vele BMW-liefhebbers hebben aangegeven dat zij bij onze volgende meeting weer aanwezig zullen zijn. Het gehele plaatje met de Saksische boerderij, het Wapen van Beckum op de achtergrond zorgde voor vele mooie idyllische plaatjes, die ruimhartig over de verschillende social mediakanalen gedeeld werden. Tijdens de meeting hebben een aantal BMW-liefhebbers zich aangemeld voor het lidmaatschap van de club. De club is gegroeid van 20 leden halverwege het jaar 2018 tot 53 leden nu in juli ’22. Volgend jaar bestaan we als club al 5 jaar, waar blijft de tijd. Alle leden en vrijwilligers van BMW Club Twente bedankt voor jullie inzet en aanwezigheid! Hieronder nog een kleine sfeerimpressie van de dag en tot volgend jaar.